Szachy

XXXIII Szachowy Memoriał Maczugi w Ujkowicach

W dniu 29.04.2018 r. odbył się kolejny XXXIII Szachowy Memoriał Maczugi w Ujkowicach.

III liga szachowa 2018

III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego

W dniu 21.04.2018 r. w Radymnie odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego z udziałem 21 szachistów.

XVII Międzynarodowy Świąteczno - Noworoczny Turniej Szachowy

23 grudnia 2017 r. w Cieszynie odbył się XVII Międzynarodowy  Świąteczno - Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Cieszyna.

Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych

W dniach 15-17 grudnia 2017 r. w Katowicach odbyło się prawdziwe święto szachów - Mistrzostwa  Europy w szachach szybkich i  błyskawicznych pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

III liga szachowa

II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego

W dniu 22.04.br w Hali Sportowej w  Radymnie odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego, Grano na dystansie 9 rund z czasem 15 min. na zawodnika

Wyniki rozgrywek o mistrzostwo III ligi szachowej

W dniach 18-19.06.2016 r. w Czudcu odbył się drugi zjazd drużyn walczących o mistrzostwo 3 ligi szachowej w której uczestniczyła drużyna naszego klubu.

3 liga szachowa

W dniach 27-29.05.2016 r. w Czudcu odbył się pierwszy zjazd drużyn walczących o mistrzostwo 3 ligi szachowej w której uczestniczyła drużyna naszego klubu.

II Liga Szachowa

Sukcesem zakończyła się wyprawa szachistów MKS „Polonia” Przemyśl nad morze, gdzie w Łazach k/Koszalina w dniach 01-09 września br. zostały rozegrane Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Szachowa. W gronie 32 zespołów z całej Polski nasi szachiści wywalczyli wysokie 19-te miejsce, gwarantujące utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej (trzy pierwsze zespoły – awans do I Ligi, 8 ostatnich – spadek do III Ligi).