Remis z Sokołem Nisko

Znalezione obrazy dla zapytania sokół nisko
W pierwszej odsłonie spotkania żadna z drużyn nie znalazła sposobu na strzelenie gola i do przerwy wynik był 0-0. Po zmianie stron spotkanie się bardziej ożywiło.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Krzysztofa Łetochy. Jeden z zawodników Poloni Przemyśl dobrze zagrał piłkę do Jakuba Głuszko, który dopełnił formalności i pokonał Patryka Drzymałę.

Nie zniechęciło to zawodników Sokoła Nisko którzy szukali choć wyrównującego trafienia. Takie padło w końcówce meczu po akcji nowych zawodników, a z gola cieszył się Witalij Sławecki

Sokół Nisko - Polonia Przemyśl 1-1 (0-0)

0-1 Jakub Głuszko (68)
1-1 Witalij Sławecki (86)