Podsumowanie

Dodaj do:
W dwóch ostatnich sparingach rozegranych przed poczatkiem rundy , Polonia Przemyśl pokonała Piasta Tuczempy aż 4-1, mimo że przegrywała do przerwy . Bramki dla przemyskiego zespołu strzelali Patryk Andreasik 2, Krystian Kazek i zawodnik testowany  a także zremisoowała z Sokołem Sieniawa 1-1. W pozostałych rozegranych sparingach, podopieczni Krzysztofa Łętochy prezentowali się ze zmiennym szczęściem, zremisowali z Karpatami Krosno, nieznacznie przegrali ze Stalą Stalowa Wola i Wólczanką Wólka Pęłkińska oraz zaliczyli wysoką porażkę z ligowym rywalem Wisłok Wiśniowa
Przed rundą wiosenną w składzie nastąpiło spore przetasowanie. Oprócz trenera Grzegorza Opalińskiego z zespołem pożegnali się Tomasz Walat, Jaromir Skiba, Mateusz Padiasek, Dawid Bieniasz i Michał Cach , którzy odeszli do Korony Rzeszów. Lada moment z drużyną może pożegnać się również jeden z najlepszych zawodników ubiegłej rundy Roman Vorobei. Ukrainiec nie trenuje z Polonią i szuka angażu na wyższym poziomie rozgrywkowym.
Do przemyskiego zespołu wrócił natomiast wychowanek Jan Pelc. Wciąż testowani są dwaj zawodnicy z Ukrainy oraz Kamil Kłusek.