33 kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

W przedostatniej kolejce IV ligi nasza "Barcelonka" po raz ostatni zaprezentowała się przed własną publicznością goszcząc Błękitnych Ropczyce.

1(1)

2(1)

Bramki:
              1:0 - Głuszko - 29'

1:1 - Wiktor - 36'
1:2 - Darłak- 84'
Składy:
Polonia: Cisek, Solarz, Kocój, Kuźniar, Sobol, Kazek, Głuszko, Błachuciak, Wanat, Broda, Bańka
Rezerwa: Lipka, Stysiał, Gamulczak
Błękitni: Kosiba D, Kozioł, Micał, Hajnas, Orzech, Kosiba Ł, Siepierski, Hirka, Wiktor, Sulisz, Świętoń
Rezerwa: Czarnik, Darłak, Kukla, Zawiślak, Zapał, Saj

Niestety, ostatni mecz na własnym obiekcie w sezonie 2017/2018 nie będziemy dobrze wspominać bo Polonia uległa zespołowi, który bronił się przed spadkiem. Gdyby nie nasz bramkarz - Cisek - porażka mogła być jeszcze większa. Początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku końcowego ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą i ten mecz był tego obrazem. Szkoda takiego pożegnania sezonu na własnym obiekcie.
Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć