20 - zaległa kolejka IV ligi sezonu 2017/2018

Na środę 06.06.2018 r. wyznaczono termin zaległej 20 kolejki rozgrywek w której nasz zespół podejmował lidera rozgrywek SOKÓŁ Sieniawa.

0(0)

2(0)

Bramki:

0:1 - Brocki - 56'
0:2 - Brocki - 90'
Składy:
Polonia: Cisek, Solarz, Kocój, Kuźniar, Sobol, Kazek, Głuszko, Błachuciak, Broda, Bańka, Stysiał
Rezerwa: Lipka, Sedlaczek, Gamulczak

Sokół: Pwlus, Pdiasek S, Kardyś, Mołdoch, Jędryas D, Brocki, Syvyi, Kapuściński, Lis, Stefan, Kasza
Rezerwa: Korziewicz, Drożdżal, Padiasek M, Bursztyka, Wilusz, Jędryas M, Gnatek

Nasi chłopcy, przetrzebieni kontuzjami dzielnie stawiali opór liderowi i w pierwszej połowie, mimo kilku groźnym kontrom gości, wynik nie ulegał zmianie.
W drugiej połowie jeden błąd zadecydował o utracie bramki w 56 minucie przez naszą Barcelonkę.
W ostatniej akcji meczu - rzut rożny wykonywany przez Polonistów - na pole karne przeciwników udał się nasz bramkarz - Cisek. Rozegranie tego fragmentu nie było korzystne dla naszych chłopaków i Sokół szybkim podaniem uruchomił Brockiego a ten celnym strzałem do pustej bramki (Cisek nie zdążył wrócić) ustalił wynik meczu.
Gratulujemy gościom awansu do 3 ligi a naszej drużynie ambitnej postawy.
Zdjęcia z meczu:

Kliknij w zdjęcie aby powiększyć